fbpx

Salmonella w produktach znanej firmy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jeżeli kupiliście te produkty – zwróćcie je natychmiast do sklepu

W wyniku przeprowadzonych kontroli urzędowych przeprowadzanych na rynku, cypryjskie służby zdrowia, które po przeprowadzeniu badań laboratoryjnych w akredytowanych laboratoriach General State Chemist, wykryły bakterie salmonelli.


Kotleciki wieprzowe (sheftalia) – produkowana przez Kitromilides i sprzedawane w 700. gramowych opakowaniach; kod kreskowy to 529016701063; data przydatności do spożycia produktu to 10 kwietnia 2022.


Służba Zdrowia poinformowała już producentów i dystrybutorów produktów na rynku cypryjskim, z nakazem natychmiastowego wycofania wszystkich ilości z poszczególnych partii.


Rolada z kurczaka Paradisiotis z bekonem, serem, szynką i halloumi – numer partii 210424; produkt został zamrożony 26 kwietnia 2021 r.; termin ważności do 10 października 2022 r.; kod kreskowy produktu to 2802050014468.


Jeżeli kupiliście którykolwiek z tych produktów – natychmiast zwróćcie go do sklepu.

Sprawdźcie zamrażarki – jeżeli znajdują się w nich w/w wyroby, koniecznie sprawdźcie numery partii i daty ważności – jeżeli pokrywają się z tymi, które opisaliśmy powyżej – nie nadają się one do spożycia.


zdjęcia: Cyprus Mail


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!