Wyjątkowe wycieczki jeepem (film)

Jeśli wybierasz się na wakacje na Cypr te unikalne wycieczki będą niezapomnianą przygodą i pamiątką.

Lander Explorers, najbardziej znana firma na Cyprze oferująca fantastyczne wycieczki jeepem, wraz ze swoimi kierowcami przewodnikami zabiorą cię na safari twojego życia.

Zostań odkrywcą Cypru. Wybierz ofertę dla siebie. Możesz zobacz najdalsze zakątki Półwyspu Akamas czy Gór Troodos. Dowiedz się o kulturze, zwyczajach, roślinności. Tego nie dowiesz się z przewodników. Połączenie rejsów statkiem z dzikimi przejażdżkami jeepem. Kąpiel w Błękitnej Lagunie.


Rezerwacja wycieczki jest dziecinnie prosta – wystarczy kliknąć w interesującą Was ofertę i podać preferowany dzień wycieczki. W wiadomości potwierdzimy dostępność miejsc oraz godzinę odbioru z hotelu.


Tradycyjny posiłek. Lokalny przewodnik wybierze dla ciebie wartą odwiedzenia tradycyjną tawernę. Pachnie Cyprem i przygodą. Ekskluzywne wycieczki w świetnej cenie. To warto przeżyć.

>>> Zarezerwuj swoją przygodę >>>


Oferujemy zwiedzanie Cypru jeepem, pełną humoru, zaskakującą przygodę. I co najważniejsze – po polsku… Zobaczcie zresztą sami na naszym filmie (wywiad nagrany w czerwcu dwa klata temu) jak Savvas pięknie mówi po polsku.

Chyba nie masz już wątpliwości jak spędzisz najbliższy urlop na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading