fbpx

Sąd w Larnace: winny!

8 miesięcy więzienia za pobicie kobiety z dzieckiem na ręku

44. letni mężczyzna, który zeszłego lata zaatakował Kongijkę trzymającą dziecko, został w piątek skazany na osiem miesięcy więzienia.

Sąd okręgowy w Larnace uznał mężczyznę za winnego czterech zarzutów: napaści i uszkodzenia ciała 29. latki ubiegającego się o azyl, zarzutów związanych z rasizmem i ksenofobią, a także znieważenia publicznego i posiadania niebezpiecznego narzędzia.

Atak miał miejsce w pobliżu portu w Larnace 13 lipca ubiegłego roku. Zostało to nagrane przez naocznego świadka i opublikowane w mediach społecznościowych, co wywołało powszechne potępienie ze strony internautów, urzędników i partii politycznych.

Na nagraniu widać, jak skazany uderza i kopie kobietę, która siedziała na chodniku i trzymała w ramionach dziecko. Następnie ten sam mężczyzna atakuje czarnego mężczyznę, który również tam był, po czym ponownie podchodzi do kobiety, która leżała na ziemi, i kopie ją w plecy.

Jak wykazały badania szpitalne, w wyniku ataku kobieta miała siniaki i zadrapania na różnych częściach ciała.

Zgłosiła incydent na policję, mówiąc, że kupiła samochód od sprawcy w poprzednim tygodniu, ale poprosiła o zwrot wpłaconych 920 euro po tym, jak odkryła, że ​​samochód ma problemy mechaniczne. 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!