Rzym z Larnaki za 140€

Watykan, Fontanna di Trevi czy Koloseum to miejsca, które każdy powinien zobaczyć.

Znaleźliśmy dla Was świetną ofertę na loty do Rzymu. Bilet w dwie strony z wliczonym bagażem podręcznym i rejestrowanym będzie Was kosztował jedynie 140€. I to narodowymi włoskimi liniami lotniczymi. Wszystkie dostępne terminy znajdziecie tutaj. Jest ich naprawdę bardzo wiele.

Noclegi także nie należą do najdroższych. Przyzwoity hotel położony w pobliżu stacji metra (sugerujemy Wam właśnie hotele w pobliżu metra, gdyż właśnie nim dostaniecie się w każde ciekawe miejsce Rzymu) kosztuje około 20€ ze śniadaniem dla 2 osób. To jest dużo. Sprawdźcie sami tutaj.

Z lotniska w bardzo prosty sposób dostaniecie się do stacji metra łączącej wszystkie dzielnice miasta. Wystarczy skorzystać z transferu autobusowego organizowanego wprost z przystanku przy lotnisku. Rezerwacji dokonacie tutajCena biletu w jedną stronę to zaledwie 4€ a autobusy kursują średnio co 10 – 15 minut więc nie musicie się spieszyć. Na tej samej stronie możecie także wykupić bilet na zwiedzanie Rzymu na zasadzie wsiądź-wysiądź. Autobusy dowiozą Was we wszystkie miejsca, które warto w Rzymie zobaczyć.

Jeżeli nie wiecie co warto zobaczyć w Rzymie proponujemy skorzystać z serwisu TripAdvisor (tutaj). W nim także możecie za darmo porównać ceny noclegów w poszczególnych hotelach. Firma gwarantuje to, że znajdziecie najtańszy i najlepszy hotel w mieście.

Jeżeli jednak chcecie wypożyczyć samochód proponujemy skorzystajcie z wyszukiwarki, która dostępna jest tutaj. Otrzymacie najlepszą ofertę ze wszystkich wypożyczalni samochodów, które operują w Rzymie.

Wszystkie strony, których linki podaliśmy w tekście działają także w języku polskim. Wystarczy na górze strony wyszukać odpowiedni język. Mogą otworzyć Wam się w języku, jakiego używa sieć internetowa z której korzystacie, ale na szczęście bardzo łatwo to zmienić.

Zdecydowaliście się? No to szerokiej drogi!

Tripadvisor PL 640x220


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading