Rząd ratuje państwową służbę zdrowia

Do tej pory płaciliśmy 6€ za wizytę u specjalisty czy teraz zapłacimy więcej? A może podniosą nam składkę zdrowotną?

Na spotkaniu w którym uczestniczył między innymi Prezydent, Nikos Christodoulides, Minister Zdrowia, Popi Kanari, przedstawiciele państwowej służby zdrowia (Okypy) oraz członkowie Ministerstwa Finansów,  planowano zwiększenie dochodów i oszczędności w państwowej służbie zdrowia.

Okypy przeprowadziło analizę działań mających pomóc w osiągnięciu powyższych celów, a co za tym idzie, zminimalizowanie kosztów.

Jak ustalono, kwestie które należy opracować i zostały one już podzielone są na cztery kluczowe obszary to działania wewnętrzne, działania zewnętrzne, porozumienia z innymi organizacjami i porozumienia harmonizacyjne w odniesieniu do sektora prywatnego.

Prawdopodobnie zatem spodziewamy się zmian w opłatach za usługi świadczone w ramach Gesy.

Genialne rozwiązanie!

Współpraca Ministerstwa Zdrowia z Ministerstwem Finansów oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych ma pomóc w osiągnięciu założonych wyników.

Oczywiście!

Ministerstwo Finansów zatwierdzi podwyższenie obowiązkowej składki na ubezpieczenia społeczne, Zakład Opieki Społecznej wyegzekwuje, a Ministerstwo Zdrowia będzie zadowolone że uratowało państwowe szpitale.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading