Rząd gra z nami w szczepionki

Od marca 2020 roku nasze życie jest pod pręgierzem zarządzeń sanitarnych, które narzuca nam rząd. Nie twierdzę , że jest to wyłączną domeną władz cypryjskich, większość krajów unijnych, w mniejszym czy większym stopniu dostaje dyrektywy, zalecenia i środki pieniężne od Komisji Europejskiej.

Niektóre kraje wykazują nadgorliwe, wręcz masochistyczne skłonności i tak jak Cypr walą głową w mur, nie stosując logicznych rozwiązań, przodując w niszczeniu własnej ekonomii i paraliżując gospodarkę całej wyspy na podstawie podejrzanych testów RT-PCR.

Już narzucano nam blokady, naruszające prawo do poszanowania życia prywatnego, sprzeczne z Konwencją Praw Człowieka, rząd ignorował własną konstytucję stosując arbitralne, nielegalne dekrety, wszystko w psychologicznym klimacie zastraszania społeczeństwa, wiedząc, że strach jest bardzo skuteczną socjotechniką.

Na początku lipca poznaliśmy nową kampanię rządu dotyczącej Covid-19 i zainicjowano nowe reguły „gry w szczepionki”. Ta „gra szczepionkowa” przypomina pewną totalitarną ideologię, (apartheid) i ma z nią kilka wspólnych cech, wprawdzie nie bazuje na segregacji rasowej tylko na podziale „ zaszczepieni” kontra „niezaszczepieni outsiderzy”, czyli prawie społeczni degeneraci, którym trzeba będzie utrudniać życie, aby zachęcić ich do szczepień. Perwersyjna metoda stosowania tzw SafePass w przestrzeniach otwartych ma na celu udowodnić, że nie jesteśmy zarażeni, aczkolwiek wirus nie jest aktywny ani groźny w temperaturach kanikularnych i jest dezaktywowany przez promienie ultrafioletowe. Zarażać mogą tylko osoby nie posiadające SafePass, to jest ostatnią nieomylną racją rządową.

Guru epidemiologów cypryjskich, profesor Karayiannis, zapewniał nas, że wirus traci swoją aktywność w temperaturze większej niż +26C , ciekawi mnie więc jak się czuł w ubiegłym tygodniu, wydaje się, że już polubił cypryjską kanikułę +40C, sądząc po setkach pozytywnych rezultatów w testach! Profesor „ Dumbo” często zmieniał swoje poglądy, więc w tym roku na wszelki wypadek się nie wypowiedział, musiał wykazać swoją lojalność i konsensusowe poparcie ofensywy szczepionkowej. W lecie 2020, wirus odpuścił swój atak, ale w tym roku mamy szczepionkową krucjatę rządu, rzekomo tylko masowe szczepienia mogą go pokonać. Przyznam się, że ta gorliwa kampania szczepionkowa wzbudza we mnie niepokojący sceptycyzm, pewne podejrzenia o robienie nas w przysłowiowego balona. Zastanawiam się więc dlaczego w cypryjskim kontekście polityki sanitarnej nie słyszymy nigdy naukowej opinii niezawisłych specjalistów, wirusologów, epidemiologów, chociażby pana Soteriades, cypryjskiego profesora uniwersytetu Harvard. Ekipa doradcza prezydenta wykazuje aktywność jedynie w domenie nakazów/zakazów, bo co więcej można wymyślić skoro wskaźnik wyzdrowienia wynosi 99% !

To czego obecnie doświadczamy, bardzo przypomina historyczne czasy z ubiegłego wieku, o których ludzie później przysięgali, że już nigdy nie staną się rzeczywistością. Jest jednak odwrotnie, widzimy wzrost tendencji do totalitaryzmu, politycy, a także pewna część społeczeństwa pragnie segregacji społecznej, kar, wykluczenia i absurdalnych środków sanitarnych. Prawa człowieka są zawieszone, a nawet całkowicie zniesione, „państwo” przyjmuje swoje prawa jako jedyny autorytet, nadzoruje, sankcjonuje, wyklucza i teraz wręcz chce przejąć przez skoordynowane nonsensowne działania, całkowitą kontrolę nad naszą egzystencją. Już wygenerowano podstawowe warunki : strach jest stałe utrzymywany na wysokim poziomie, groźby, słone kary wkrótce pobieranie opłat za testy i segregacja społeczeństwa według antycznej zasady „dziel i rządź”. W tej sytuacji wiadomo, że tylko jedna z podzielonych grup poniesie odpowiedzialność za niepowodzenie lub brak akceptacji środków rządowych! Wszystko oparte na nielegalności prawnej!

Jest to ekonomiczne samobójstwo dla licznych branży ekonomii, ponieważ jedynie pewni dyktatorzy zyskają na dodatkowej sprzedaży testów, szczepionek itp. Ta wojna psychologiczna z własną populacją, ten system traktowania obywateli jako bezmyślnych niewolników wskazuje, że najważniejszy jest zysk dla wybranych, a nie jakość życia i dobrobyt ogółu społeczeństwa.

Autorem tekstu jest czytelniczka cypr24.eu Adolfina.


W rubryce OPINIE prezentujemy teksty nadesłane przez naszych czytelników, z którymi redakcja niekoniecznie musi się zgadzać. Jeżeli także chcecie napisać coś od siebie – czekamy na news@cypr24.eu


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading