fbpx

Ryanair znowu pomieszał w lotach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Teraz już jesteśmy pewni – bilety należy kupować na kilka dni przed lotem…

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o wznowieniu połączeń lotniczych, cieszyliśmy się ze zwiększenia rotacji… Niestety, irlandzki przewoźnik po raz kolejny namieszał w rozkładzie lotów.

Z rozkładu lotów wynika, że dwa ostatnie połączenia na trasie Kraków – Pafos – Kraków zostaną wykonane przez przewoźnika 25 i 28 kwietnia, potem loty zostaną na tej trasie zawieszone na ponad dwa tygodnie.


Start niektórych lotów Ryanair opóźnił, na innych ograniczył ilość rotacji…


Tak, w chwili obecnej, wygląda siatka przewoźnika w szczegółach:

  • Na trasie Warszawa – Pafos – Warszawa przewoźnik zacznie latać 2.05.2021, ale tylko raz w tygodniu. Druga rotacja ma być wykonywana od 20.05.2021, natomiast trzecia ruszy dopiero w lipcu
  • Dwa razy w tygodniu, od 19.05.2021 przewoźnik ma latać na trasie Gdańsk – Pafos – Gdańsk,
  • Dwa razy w tygodniu, od 19.05.2021 przewoźnik ma latać na trasie Katowice – Pafos – Katowice, trzecia rotacja ruszy w lipcu
  • W przypadku lotów na trasie Kraków – Pafos – Kraków zawieszone zostają loty w okresie od 01.05.2021 do 19.05.2021 kiedy zostaną wznowione z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Podobnie jak w przypadku innych połączeń, w lipcu, zostanie dołączona trzecia rotacja tygodniowo.

W chwili obecnej nie zaobserwowaliśmy jeszcze żadnych zmian w połączeniach realizowanych przez WizzAir – wszystkie ruszą dopiero w czerwcu.


Informację o roszadach w Ryanair przekazał nam mike from yorkshire. Dziękujemy!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!