Ryanair znowu miesza w lotach

Informacją o odwołanym połączeniu Pafos – Kraków podzielił się z nami czytelnik Arcadius – postanowiliśmy sprawdzić wszystkie połączenia Ryanair na polskich trasach na Cypr

Wczoraj, jeden z naszych czytelników, otrzymał informację od Ryanair, że jego lot na trasie Pafos – Kraków – Pafos został odwołany. Zaproponowano mu bezpłatną zmianę terminu lub zwrot pieniędzy za bilet.

Postanowiliśmy iść tym tropem i sprawdzić co dzieje się z siatką połączeń przewoźnika.

Jak wynika z dostępnego na stronie Ryanair rozkładu lotów, ostatni lot na trasie Pafos – Kraków – Pafos odbędzie się 28.04.2021 po czym nastąpi przerwa do 19 maja. Tego samego dnia wystartują także połączenia do Gdańska i Katowic.

Z aktualnego (na chwilę obecną rozkładu lotów wynika, że zgodnie z wcześniejszym planem, 2 maja 2021 wystartuje jedynie połączenie Warszawa – Pafos – Warszawa.

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu zdarzyła się podobna sytuacja – Ryanair anulował wiele biletów (zawiesił połączenia) a następnie wysłał maile do klientów informując o błędzie systemu. Wtedy połączenia wróciły do systemu.

Trudno nam jednoznacznie powiedzieć, czy tym razem też tak się stanie. Będziemy dalej obserwować poczynania przewoźnika i jego rozkład lotów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!