Ryanair atakuje czy to tylko błąd w systemie?

Udało nam się to zobaczyć przez przypadek

Trudno powiedzieć, czy zapowiadana ekspansja Ryanair na Cyprze naprawdę będzie miała miejsce, czy to tylko zwykły błąd systemu. Jedno jest pewne jeśli takie „błędy” się pojawiały kilka dni później Ryanair ogłaszał nowe trasy.

Na grafikach pokazujemy Wam to co sami zobaczyliśmy (aż trudno w to uwierzyć). Biletów nie można jeszcze kupić, ale jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą zostaną one udostępnione lada chwila. Jak na razie wiadomo tylko od kiedy mogą ruszyć połączenia i kiedy będą wykonywane. Zobaczcie sami:

Pafos – Poznań dwa razy w tygodniu: loty we wtorki i soboty – pierwszy lot 30 października 2018 roku:

Pafos – Warszawa Modlin cztery razy w tygodniu: loty poniedziałki, środy, piątki i niedziele – pierwszy lot 31 października 2018 roku:Pafos – Wrocław trzy razy w tygodniu: loty poniedziałki, piątki i niedziele – pierwszy lot 2 listopada 2018 roku:

Pafos – Gdańsk dwa razy w tygodniu: loty w piątki i poniedziałki – pierwszy lot 2 listopada 2018 roku:

Z ilości nowych połączeń wynika, że Ryanair będzie musiał zbazować w Pafos minimum dwa – trzy nowe samoloty.

Mamy nadzieję, że nasze przypuszczenia się potwierdzą – podobna sytuacja miała miejsce w przypadku nowych połączeń na Ukrainę wtedy to też najpierw pojawiły się nowe kierunki (po kilku godzinach zniknęły) a następnie ogłoszono je oficjalnie podczas konferencji prasowej w Kijowie.

 


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading