fbpx

Ruszyła budowa miasta – marketu Neo Plaza

W końcu ruszyła budowa nowego miasta – marketu na Cyprze Neo Plaza w Kokkinotrimithia. Opóźnienie w budowie obiektu, który początkowa miał zostać oddany we wrześniu tego roku, spowodowane zostało epidemią koronawirusa oraz modyfikacjami planu zagospodarowania przestrzennego. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to marzec 2021 roku.

Projekt jest zlokalizowany w strefie przemysłowej B1 w Kokkinotrimithia i 12 km na zachód od centrum Nikozji:


W Neo Plaza konsumenci mają znaleźć wszystko co potrzebne – tanie zakupy oraz miejsca spotkań oraz rozrywkę. Znajdzie się tam 48 sklepów, park rozrywki z 10 jadalniami, plac zabaw, teren wypoczynkowy z fontannami i zielenią. Łącznie powstanie 1100 miejsc parkingowych, które zapewnią łatwy i bezpośredni dojazd do parku, a całość inwestycji powstanie na obszarze 55 000 m2

Zgodnie z planami, rdzeniem Neo Plaza będzie plac w centrum, który będzie otoczony strefami jadalnymi. Powstanie również specjalnie zaprojektowany plac zabaw. Plac będzie również miejscem wydarzeń, takich jak koncerty, letnie kino, imprezy charytatywne i dziecięce, które odbywać się będą w regularnych odstępach czasu.

Ulica handlowa będzie wybrukowana i obsadzona drzewami, po obu stronach znajdować się będą sklepy z popularnymi markami. Znajdą się tam także sklepy wielkopowierzchniowe z elektroniką, supermarkety a także sklep, który będzie zaopatrywał w artykuły niezbędne do domu. Część firm ma pojawić się na rynku cypryjskim po raz pierwszy.

Okazuje się więc, że powstaje nowe miejsce na spędzanie wolnego czasu…

Oby tylko pieniędzy nam nie zabrakło…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!