Rusza infolinia 1450

Zapiszcie ten numer – od 8 marca rusza infolinia Ministerstwa Pracy i Opieki Społecznej.

Jak poinformował rząd, od 8 marca 2023 roku ruszy Centrum Komunikacji Służb Ubezpieczeń Społecznych Ministerstwa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Służby Zarządzania Świadczeniami Socjalnymi Wiceministra Opieki Społecznej.

1450 zostanie uruchomiony 8 marca do tego dnia personel zostanie odpowiednio przeszkolony w zakresie wniosków o usługi społeczne i świadczenia socjalne.

Pierwsze dwa miesiące będą okresem próbnym, z którego zarówno obywatele, jak i pracownicy rządowi będą mogli się uczyć – mogą wystąpić pewne kłopoty na infolinii.

Numer będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Połączenia na terenie Cypru będą bezpłatne. Dzwoniący z zagranicy mogą korzystać z numeru +35722008020.

Teoretycznie pod tym właśnie numerem operatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wniosków o zasiłki czy tez przewidywane terminy ich wypłat.

Wcześniej informowano, że jeżeli komuś nie uda się dodzwonić operatorzy oddzwonią pod numer z nieodebranego połączenia w ciągu maksymalnie 48 godzin.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading