Rozbudowano portal GESY

Teraz w portalu GESY prześledzimy całą historię chorób i leczenia

Dzięki nowej funkcji „skierowania” każdy świadczeniobiorca ma możliwość uzyskania informacji o wszystkich skierowaniach, które zostały mu wystawione w ramach NFZ, a których termin ważności nie minął lub nie zostały w pełni wykorzystane. Beneficjent może w szczególności zapoznać się z:

  • wszystkie wystawione mu skierowania na różne kategorie świadczeń (np. do specjalisty, do stacjonarnej opieki zdrowotnej, do innych pracowników służby zdrowia itp.)
  • wszystkie recepty na produkty farmaceutyczne i/lub materiały eksploatacyjne (powtarzające się i jednorazowe),
  • wszystkie skierowania na badania laboratoryjne
  • wszystkie wstępne zatwierdzenia dla określonych usług lub produktów.

Co ciekawe we wszystkich kategoriach dostęp można samodzielnie ograniczyć, wybierając symbol kłódki. W takim przypadku dostawcy nie widzą odpowiedniego skierowania, ale komunikat „** Treść została ograniczona przez właściciela praw **”. Ponowne wybranie ikony powoduje zmianę „Statusu prywatności” na „Brak ograniczeń dostępu”, a informacje o stronie odsyłającej są ponownie dostępne dla usługodawców.

Teraz możemy także samodzielnie drukować skierowania do lekarzy specjalistów, recepty oraz skierowania na badania laboratoryjne.

Odpowiedzi na praktycznie wszystkie pytania dotyczące sposobu działania nowego portalu można znaleźć na tej stronie tutaj.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!