Royal Caribbean wypłynie po raz pierwszy 10.07.2021

Minister transportu wraz z wiceministrami turystyki i żeglugi, szefem stowarzyszenia hotelarzy Pasyxe i liderem Disy Averofem Neofytou odwiedził rano „Odyssey of the Seas” Royal Caribbean, która obecnie znajduje się w porcie Limassol. Statek, który od przyszłego miesiąca miał obsługiwać nową linię z Izraela do Grecji i Cypru, ma opuścić ten obszar po tym, odwołało rejs z powodu obaw o bezpieczeństwo w regionie.

The Odyssey of the Seas wraz z Anthem of the Seas są obecnie dokowane w porcie Limassol. Royal Caribbean ogłosiło, że inny z jego statków, Jewel of the Seas, będzie pływał od 10 lipca z Limassol w siedmiodniowe rejsy z Limassolu do Aten i na greckie wyspy Rodos, Kretę, Mykonos i Santorini do października. To pierwszy raz, kiedy dla statku Royal Caribbean Cypr jest portem docelowym.

Zdaniem specjalistów, roczny przychód dla cypryjskiej gospodarki z powodu dokowania jednego statku przez 4-5 miesięcy w roku to około 70 milionów euro.


Okazuje się więc, że jeżeli macie ochotę na siedmiodniowy rejs z Limassol na greckie wyspy możecie śmiało wybrać się w taką podróż. Statek odwiedza Ateny (Piraeus), Mykonos, Santorini, Chanię i Rhodos. Najtańsza wycieczka kosztuje w chwili obecnej około 750$.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!