fbpx

Royal Caribbean wpływa na Cypr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak informuje Ministerstwo Turystyki, największy przewoźnik wycieczkowy na świecie Royal Caribbean podjął decyzję o włączeniu Cypru do swojego programu na miesiące czerwiec, lipiec i sierpień 2021 r.

Program rejsu obejmuje wyjazd z Izraela, następnie postoje na Cyprze i w Grecji i powrót do Izraela. Oczekuje się, że statek przypłynie na Cypr około 15 razy, w okresie od czerwca do sierpnia 2021 r.


Zdaniem ministerstwa, niezwykle dużą rolę w podjęciu tej decyzji odegrało porozumienie rządów Cypru i Izraela o wpuszczaniu na teren Cypru zaszczepionych obywateli tego kraju.


Pasażerami statku będą obywatele Izraela, którzy zostali już zaszczepieni. Ponadto przed wejściem na pokład podróżni przedstawią dwa negatywne testy, a podczas rejsu będą podlegać dodatkowym kontrolom.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Cypr jest jednym z nielicznych krajów na świecie, które udało się już włączyć do ważnych programów rejsów wycieczkowych. 


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!