Robią z nas debili

Właśnie w cypryjskich sklepach rozpoczyna się okres gorących wyprzedaży. Choć w niektórych wypadkach to za duże słowo.

Nie wiemy do końca czy część sprzedawców uważa się za sprytniejszych czy uważają nas klientów za debili. Jeden z takich przykładów widzicie na zdjęciu – cena przed i w czasie promocji!

Nie dajcie się zwieźć! Sprawdzajcie ceny jakie były przed wyprzedażą i porównujcie je z tymi oznaczanymi jako promocyjne. Wielokrotnie zdarza się, że coś oznaczone jako promocyjne jest tej samej cenie co poprzednio, a to oznaczone jako promocyjne jest droższe od tego w normalnej cenie w innym sklepie. Oczywiście zdarzają się oferty, z których warto skorzystać, ale nie zawsze. Przykładem niech będą słynne już opakowania zbiorcze, gdzie cena 2+1 gratis jest wyższa od tej gdybyśmy mieli kupić trzy pojedyncze sztuki. Pamiętajcie, aby sprawdzać cenę jednostkową produktu (w sztukach, kilogramach czy litrach), która musi znajdować się na półce! Jeśli takowej nie ma poinformujcie sprzedawcę, że jest istnieje prawny obowiązek umieszczenia tej ceny!

Pamiętajcie także, że często pod przykrywką okazji wyprzedawane są artykuły niepełnowartościowe i takie, którym kończy się termin ważności.

Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć prawdziwe okazje. Jeśli znajdziecie jakieś podejrzane promocje róbcie im zdjęcie i wysyłajcie do nas na foto@cypr24.eu a my pokażemy je na naszych łamach.

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!