fbpx

Restauratorzy z Limassol mają wątpliwości

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Właściciele lokali coraz mniej ufają cypryjskim władzom

Restauratorzy z Limassol nie ufają cypryjskiemu rządowi – obawiają się tego, że pomimo zgody na otwarcie lokali, już wkrótce mogą one zostać ponownie zamknięte z powodu rosnącej ilości zakażeń.

Właściciele lokali przypominają sytuację z listopada ubiegłego roku, kiedy to lokale w Limassol i Pafos były otwarte zaledwie kilkanaście dni. Kucharze, po kilku tygodniach zamknięcia przygotowali się wcześniej do ponownego otwarcia lokali, jednak zaledwie po kilku dniach nakazano im ponownie je zamknąć. Wyrzucono wtedy wiele kilogramów wstępnie przygotowanego do sprzedaży jedzenia.


Restauratorzy obawiają się, że lada chwila ich lokale mogą zostać ponownie zamknięte.


Informacje potwierdzają nam dostawcy artykułów spożywczych. Ich zdaniem, kucharze zamawiają bardzo zachowawcze ilości towaru. Porównując dostarczane do lokali ilości warzyw i owoców wyraźnie widać, że wszyscy obawiają się zamawiania większej ilości towaru.

Niestety, wskaźniki zachorowalności a także ilość osób w szpitalach nie pozwala na optymizm. Mając doświadczenie z poprzednich miesięcy w każdej chwili można się spodziewać, że odbędzie się “nadzwyczajne” posiedzenie rządu i lokale mogą zostać ponownie, nagle zamknięte…


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!