Rekordowa licytacja WOŚP Limassol

Bitwa trwała długo – autograf Roberta Lewandowskiego sprzedany po raz drugi za gigantyczne pieniądze!

Przypomnijmy, w ubiegłym roku, po zażartej bitwie, autograf naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego został kupiony przez Polsko – Cypryjską Izbę Gospodarczą za 1000€. Izba zdecydowała o ponownym przekazaniu go na licytację WOŚP na Cyprze. Zmieniona została jedynie tabliczka – w zeszłym roku była informacja o najlepszym piłkarzu 2020 roku – należało dopisać, że ten tytuł Robert zdobył także w 2021 roku.

Po zaciętej walce, autograf został wylicytowany za 1300€ – trafi do Pafos. Pieniądze za autograf już trafiły na sztabową e-skarbonkę. Żeby było ciekawiej wpłacono nie 1300€ ale 6000 zł czyli około 1370€.


Jedyna, wyjątkowa złota sztabka o próbie 999 z logo cypryjskiego finału WOŚP została wylicytowana za 200€.


Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowych licytacjach prowadzonych za WhatsApp. Wspaniały, specjalnie wykonany dla cypryjskiego WOŚP naszyjnik został wylicytowany za 700€. Autorka, Pani Romana Bielecka zdecydowała o wykonaniu podobnego naszyjnika z numerem 2 dla walczącej jak lew innej uczestniczki aukcji. W sumie, dzięki Pani Romanie, cypryjska puszka wzbogaciła się o 1400€!

Atmosfera, którą stworzył Tomasz Stockinger była niesamowita. Wspaniale zachęcał do dalszego licytowania – widać było, że sceną rządzi profesjonalista.

Niebawem opublikujemy zdjęcia – mamy ich do „obrobienia” około 2000, liczymy na Waszą wyrozumiałość.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading