fbpx

Rejestracja na szczepienia krok po kroku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Wiele osób ma problemy z rejestracją na szczepienia, postanowiliśmy pokazać krok po kroku jak należy to zrobić

Po pierwsze musicie być zarejestrowani w GESY i mieć wybranego lekarza pierwszego kontaktu. Wchodzicie więc na stronę www.gesy.org.cy (tutaj) i klikacie przycisk PORTAL SZCZEPIEŃ:

System poprosi Was o zalogowanie – należy podać wcześniej ustalony login oraz hasło:

Na wprowadzony do systemu numer telefonu komórkowego dostaniecie jednorazowy kod sms – należy go wprowadzić i otrzymacie dostęp do portalu szczepień:

Bardzo ważne jest scalenie danych na Waszym profilu z danymi u lekarza pierwszego kontaktu, bez tego portal nie będzie działał prawidłowo i nie będziecie mogli zapisać się na szczepienia.

Jeżeli portal nie jest jeszcze scalony i zobaczycie taki ekran:

należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu po specjalnie wygenerowany jedenastocyfrowy kod. Drugą część kodu dostaniecie mailem na wskazany w systemie adres. Obydwa kody należy wprowadzić w odpowiednie pola i zatwierdzić:

Po poprawnej weryfikacji będziecie mieli dostęp do całej swojej historii chorób łącznie ze wszystkimi wizytami lekarskimi.

Po przeprowadzeniu procesu weryfikacji, ponownie logujecie się na stronie www.gesy.org.cy (tutaj) klikając PORTAL SZCZEPIEŃ. Po zalogowaniu i kliknięciu odpowiedniego przycisku po lewej stronie ekranu, powinniście potwierdzić, że rozumiecie procedury związane ze szczepieniem:

Następnie zostaniecie przeniesieni do formularza, gdzie należy wpisać dane osobowe – bardzo ważne jest to aby wpisać dokładnie w taki sam sposób jak jesteście zarejestrowani w systemie (na przykład dwa imiona):

Po kliknięciu przycisku SZUKAJ system wskaże Wam gdzie i kiedy możecie zostać zaszczepieni – wybieracie z listy miejsce oraz datę i godzinę szczepienia.

Jeżeli system pokaże taką informację:

oznacza to, że nie kwalifikujecie się do szczepienia w tym momencie – powinniście poczekać z rejestracją do momentu gdy Portal Szczepień będzie dostępny dla Waszego wieku.

O dostępności portalu szczepień dla konkretnych grup, na bieżąco informujemy na naszej stronie www.cypr24.eu.

W przypadku osób, które nie są jeszcze zarejestrowane w systemie, w rejestracji pomoże film:


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych kontaktujcie się bezpośrednio z GESY telefonicznie pod numerami 17000 (bezpłatny z numerów cypryjskich) lub +35722017000 lub wyślijcie maila na adres [email protected].


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!