Nie wynajmuj biura, wynajmij miejsce…

Szukasz miejsca do pracy? Nie musisz wynajmować całego biura – wystarczy miejsce i… adres dla firmy

Ile kosztuje wynajem biura na Cyprze chyba każdy wie – dla małych firm są to kwoty nie do przeskoczenia. A przecież każda firma musi mieć adres siedziby…

I właśnie dlatego powstało wirtualne biuro – RBY

Nie musisz być na miejscu aby została odebrana Twoja korespondencja, dostaniesz własny, stacjonarny numer telefonu a nawet będzie podłączony tylko dla Twojej firmy internet dzięki czemu będziesz miał wymagany praktycznie w każdym urzędzie czy banku „aktualny rachunek za media”.

Koszt jest nieporównywalnie niższy od wynajmu biura i zatrudnienia sekretarki… Po co przepłacać?

w RBY Coworking znajdziesz także miejsce aby spotkać się z klientami czy też potencjalnymi pracownikami, zorganizujesz małą konferencję lub szkolenie lub po prostu… popracujesz.


Możesz wykupić po prostu „daily pass” aby przez cały dzień pracować z dala od zgiełku i hałasu. Po prostu przyjdź i korzystaj ze wszystkich udogodnień na miejscu.

Udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię (możesz podgrzać przyniesiony z domu posiłek), kawę, herbatę i zimne napoje, strefę gier oraz zewnętrzne patio na którym będziesz mógł się zrelaksować.

W każdym pokoju znajduje się sprzęt audiowizualny nadający się wprost idealnie do prezentacji czy wyświetlania materiału promocyjnego.

Nasza recepcja czynna jest w dni robocze od 9:00 do 18:00 ale Ty otrzymasz własny kod do wejścia możesz korzystać z coworkingu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Warte podkreślenia jest także to, że w RBY działa internet 5G, możesz korzystać z kolorowej drukarki i skanera a jeśli jesteś na Cyprze tylko na krótkich wakacjach udostępnimy Ci komputer…

Zajrzyj do nas i przekonaj się sam jakie to proste pracować na Cyprze…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading