fbpx

Quantum Nicosia Marathon 2022

Wielkie charytatywne wydarzenie w Nikozji sparaliżuje część miasta: Quantum Nicosia Marathon 2022 już jutro

Z uwagi na zaplanowany na 11 grudnia Maraton w Nikozji zamknięta zostanie część dróg w stolicy. Utrudnienia dla kierowców będą trwały około doby, począwszy od sobotniego popołudnia.

Komitet Organizacyjny za zgodą właściwych organów informuje, że w sobotę 10.12.2022 od godziny 16:00 i niedzielę 11.12.2022 najpóźniej od 06:00 do 13:00 zostaną zamknięte następujące ulice w Nikozji do ruchu w związku z prowadzeniem wyścigu charytatywnego „Quantum Nicosia Marathon 2022”.


Gdzie dokładnie napotkacie utrudnienia? Oto lista:

Ulica Miki Theodoraki będzie zamknięta od godziny 16:00 w sobotę do godziny 15:00 w niedzielę

Na trasach maratonu i półmaratonu ulice Mikis Theodorakis, Kinyra aż do skrzyżowania z alejami Nehrou, Paphos, Rigenis aż do placu Solomou, Kostaki Pantelidis, będą zamknięte w niedzielę od 06:00 do 13:00.

Nikiforos Phokas, Atena do skrzyżowania Vas George II i Poulios Kapotas, Christakis Christofis, Aegaios od skrzyżowania z Christakis Christofis, Arcybiskup Makarios III w Pallouriotissa do skrzyżowania z Ag. Hilarion, św. Hilarionos do skrzyżowania Bata (ruch w kierunku Aglantzia), będą zamknięte w niedzielę od 06:00 do 13:00

Zamknięte będą skrzyżowania Ilarianos i X. Samaras i Sopaz, aleje Andreas Zakou i Famagusta, skrzyżowanie alei Famagusta z ulicą Larnakos (kierunek ruchu w kierunku Uniwersytetu Cypryjskiego), skrzyżowania Panepistimiou i Larnakos oraz G. Kranidiotis , skrzyżowanie kampusu uniwersyteckiego i ulic Athalassa, Athalassa i Nikandrou Papamina oraz ulic KO22 (Kalamon), Athalassa i Arch. Makariou Street 3 przy wjeździe do Geri.

Powrót biegaczy nastąpi z Geri do Parku Athalassa, a ulice Athalassa i Nikandrou Papaminas oraz KO22 Kalamon pozostaną zamknięte do czasu wyłączenia sygnalizacji świetlnej przy Fundacji Karaiskakeio.

Nieczynne będzie również wejście do Parku Athalassa w Karaiskakio oraz parking. Także ulicą Athalassas (E101) aż do autostrady, na której będą zawracać biegacze, drogą B1 w kierunku szpitala i od skrzyżowania z E101 do węzła Mall of Cyprus.  

Zamknięte będzie również skrzyżowanie ulic Nehrou i Lord Byronos, Lord Byronos Street, skrzyżowanie Lord Byronos Avenue i Grivas Digeni, gdzie będzie kontrolowane pionowe przejazdy pojazdów zgodnie z instrukcjami Nicosia Traffic, ave. Griva Digeni do Archangelou Avenue i Metohi Kykkou (tylko ruch w kierunku Engomi pozostanie zamknięty).

Bądźcie ostrożni i zwracajcie uwagę na znaki drogowe.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!