fbpx

Loty Poznań ⇔ Pafos?

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, już od kwietnia przyszłego roku dostępne będą w sprzedaży bilety czarterowe na trasie Poznań – Pafos – Poznań. Nie jesteśmy jeszcze w stanie poinformować w jakich będą cenach, ale biorąc pod uwagę fakt, że ich ceny last minute wahają się w granicach 500 – 900 zł będą atrakcyjne. Szczególnie te bukowane w ostatniej chwili.

Z rozkładu lotów wynika, że czarter będą obsługiwały linie lotnicze ENTER AIR. Loty z Poznania do Pafos będą się odbywały w każdy czwartek. Wylot z Poznania nastąpi o 14:15 (przylot do Pafos o 18:25) a powrót z Pafos o godzinie 11:40 (na Ławicy będzie o 13:50). Już teraz możecie kupić wczasy w Pafos z wylotem z Poznania.

Zobacz urlop na Cyprze z wylotem z Poznania tutaj >>>

Oczywiście na pokazanie się w systemach rezerwacyjnych samych przelotów z Poznania musicie jeszcze poczekać – naszym zdaniem nastąpi to pod koniec marca. Dostępne są jak na razie bilety czarterowe z wylotami z Katowic i Warszawy.

Zobacz dostępne bilety tutaj >>>

Mamy nadzieję, że plany się nie zmienią i do polskich lotnisk w Krakowie, Katowicach i Warszawie dołączy także Poznań. Z informacji, które są jak na razie nieoficjalnie przekazywane a związane są z zakazem nocnych lotów na Okęciu wynika, że do obsługi “cypryjskich” lotów przyłączą się także Łódź, Modlin i Rzeszów.

Będziemy Was informować na bieżąco.

 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!