Pyrgos Park – idealne miejsce na imprezę

Otrzymujemy wiele zapytań o to, gdzie można zorganizować imprezę – oto podpowiedź.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy zaproszenie do nowej restauracji w Pyrgos i szczerze powiedziawszy byliśmy bardzo zdziwieni, że takie miejsce pozostaje nadal nieodkryte przez Polaków mieszkających na Cyprze.

W centrum Pyrgos, znajduje się lokal prowadzony przez Polaków, który idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju imprez – od urodzin aż po małe wesele. Zobaczcie zdjęcia:

Miejsca jest mnóstwo zarówno – swobodnie można zorganizować tam nawet małe wesele.

Pomyślicie zapewne, że musi być jakiś minus – jest jeden malutki: osoby, które chcą tam dojechać powinny mieć samochód, gdyż autobusy z Limassol jeżdżą tam stosunkowo rzadko – pocieszeniem niech będzie fakt, że na parkingu przy lokalu z całą pewnością zmieszczą się wszystkie pojazdy gości.

Jak zapewnili nas Klaudia i Artur, kuchnia jest wystarczająco wyposażona aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów i każde zamówienie na specjalne okazje.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Pyrgos Park oraz możliwości dokonania rezerwacji, uzyskacie telefonicznie u Klaudii pod numerem telefonu: (+357) 95 58 12 45.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!