fbpx

Publikować czy nie publikować? – oto jest pytanie

Historia lubi się powtarzać.

Po raz kolejny zarzucono nam, że informacje które publikujemy są spóźnione. Jedna z czytelniczek zarzuciła nam wręcz, że jedna z grup skupiająca Polaków mieszkających na Cyprze publikuje teksty na bieżąco a my robimy to z kilkudniowym opóźnieniem.

Nie możemy z tym się zgodzić.

aktywność jednej z polskich grup

Owszem, możemy publikować na Facebooku 40 postów dziennie podobnie jak robi to wspomniana wyżej grupa, ale naszym zdaniem łatwiej i prościej jest publikować wszystkie informacje na naszej stronie internetowej a te najlepsze, naszym zdaniem, informacje udostępniać na portalach społecznościowych. My także możemy się chwalić ile osób czyta nasze teksty na Facebooku (dotychczasowy rekord jednego posta to ponad 10 tysięcy wyświetleń), ale naszym zdaniem istotniejsze jest to, że wszystkie dotychczas zebrane przez nas informacje każdy czytelnik może znaleźć na naszej stronie.

menu na komórce

Specjalnie wyakcentowaliśmy słowo “każdy”. Grupy na Facebooku są w większości wypadków grupami “zamkniętymi” i aby cokolwiek przeczytać należy zostać jej członkiem. Nie można ot tak przeczytać informacji na temat Cypru.

Na naszej stronie możecie w prosty sposób wyszukać interesujące Was informacje, które podzieliliśmy (naszym zdaniem) w prosty sposób. Utworzyliśmy dwa “menu” – jedno na górze a drugie tuż pod naszym logo. Górne (to nad logo) przyda się osobom, które na Cyprze mieszkają – znajdują się tam wszystkie informacje dla osób, które na Cyprze mieszkają. Znajdziecie tam m.in. podpowiedzi jak kupić tanie bilety, jak wyrobić dokumenty, gdzie są kościoły katolickie czy sklepy z polskimi produktami, informacje o polskich szkołach czy jak oglądać polską telewizję na Cyprze.

menu górne

W menu dolnym natomiast znajdziecie znajdują się informacje przydatne między innymi dla osób odwiedzających Cypr, ale nie tylko. W zakładce >Wydarzenia< znajdziecie polskie imprezy organizowane na Cyprze, w >Galerii< Wasze zdjęcia a wśród nich “Polskie ślady na Cyprze”:

menu dolne

Oczywiście obydwa menu są dostępne także gdy czytacie nas na telefonach komórkowych ukryte pod trzema poziomymi liniami (tak jak widzicie to na grafice). Wystarczy kliknąć w te poziome linie aby rozwinęło się menu w pełnej wersji.

Szukaj na stronie

Na naszej stronie możecie w dowolny sposób umieszczać swoje ogłoszenia w specjalnej sekcji (kliknijcie tutaj), a jeśli są sprawy które Was nurtują zapraszamy do naszej otwartej dla wszystkich grupy (tutaj).

Pamiętajcie także, że naszą stronę można dowolnie udostępniać na portalach społecznościowych – nie zrobicie tego w przypadku grup zamkniętych. Tekst, który Wam się spodobał będą mogli przeczytać wszyscy Wasi znajomi – w przypadku grupy pojawi się jedynie tekst informacja, że “nie masz uprawnień do obejrzenia załącznika”. To jest właśnie kolejny minus grup.

Szukaj na komórce

Na naszym portalu jest opublikowane ponad 2500 różnych informacji. Aby ułatwić Wam odnalezienie tych przydatnych i potrzebnych umieściliśmy przycisk “szukaj” dzięki któremu w prosty sposób odnajdziecie to co Was interesuje. Wystarczy na przykład wpisać słowo “paszport” i wyświetlą Wam się wszystkie teksty związane z paszportami w tym te jak, gdzie i za ile zrobić paszport na Cyprze.

Na Facebooku udostępniamy średnio cztery teksty dziennie. Myślicie, że powinniśmy udostępniać ich więcej? Zagłosujcie w naszej ankiecie:

4 posty dziennie na Facebooku to:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...

 

Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Wasze wątpliwości.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!