W przyszłym tygodniu startujemy z promocjami dla naszych czytelników!

Zaczynamy obniżki cen!

Portal Polonii Cypryjskiej Cypr24 wspólnie z Keramor LTD i polskimi sklepami na Cyprze rozpoczyna wielką, cotygodniową promocję polskich produktów.

Raz w tygodniu, na naszej stronie internetowej pojawi się Produkt Tygodnia. Będzie on dostępny w specjalnej, niższej cenie w wybranych sklepach na Cyprze. Zobaczcie te sklepy na naszej mapce:

Promocje na stronie

We wszystkich zaznaczonych sklepach będziecie mieli możliwość zakupu przez ograniczony czas zakupu wybranych artykułów. Czasem będzie to jeden, konkretny produkt a innym razem cała seria produktów wybranej marki.

Promocje na komórkach

Bieżące informacje o aktualnie dostępnym produkcie znajdziecie na naszej stronie www.cypr24.eu po lewej stronie aktualności (w przypadku telefonów komórkowych będzie to widoczne pod aktualnościami) pod przyciskiem „Polskie sklepy na Cyprze”. Będziemy umieszczali informacje o nowych promocjach także na naszym Facebooku i Twitterze, jednak wszyscy, którzy są odbiorcami powiadomień oraz subskrybentami naszego newslettera o promocji dowiedzą się dzień wcześniej.

We wszystkich sklepach ceny promocyjnego artykułu będą takie same, więc bez znaczenia gdzie go kupicie.

Naszą promocję zaczynamy z wybranymi sklepami, mamy jednak nadzieję, że już wkrótce dołączą do niej kolejne. Właściciele zainteresowanych sklepów mogą w tej sprawie skontaktować się z firmą Keramor.

 

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!