fbpx

Przygotowania do finału WOŚP idą pełną parą

Przygotowania do organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Cyprze, pomimo obostrzeń związanych z pandemią, idą pełną parą. Cypryjski sztab pracuje nad tym, aby po raz kolejny zebrać jak największą ilość pieniędzy, które zostaną przesłane na pomoc dla polskich szpitali.

Jak udało nam się ustalić, swój przyjazd na Cypr zapowiedziało już kilka polskich gwiazd, niestety, do ostatniej chwili nie będzie wiadomo czy będą mogły dotrzeć na 10. stycznia.

Niestety, przewoźnicy grają z nami w kotka i myszkę, nic nie możemy zaplanować. Loty, którymi mieli przylecieć nasi goście z Polski są odwoływane, przesuwane. Robimy wszystko aby gwiazdy mogły dotrzeć na finał na Cypr – powiedziała Agnieszka Jędrusik – Mbarga szefowa sztabu na Cyprze

Nie do końca wiadomo także co dalej będzie z obowiązkową kwarantanną. Przypomnijmy, że w chwili obecnej osoby przylatujące z Polski są zobowiązane do przebywania w izolacji przez 14. dni. Podobne kroki zapowiada także polski rząd – po przylocie do Polski prawdopodobnie trzeba będzie spędzić 10 dni w kwarantannie.

Jeżeli Polska nie trafi z powrotem do grupy B, nasze gwiazdy, ze względu chociażby na zaplanowane nagrania programów telewizyjnych, nie będą mogły dotrzeć. Przygotowujemy plany awaryjne – na pewno atrakcji dla uczestników finału nie zabraknie.

Pewne jest jedno – 29. finał WOŚP na Cyprze na pewno się odbędzie i pieniądze na Cyprze będą zbierane. Zbiórek może dokonywać jedynie wolontariusz – aby nim zostać należy zgłosić się poprzez specjalną stronę internetową:

https://iwolontariusz.wosp.org.pl

Po podaniu swoich danych osobowych należy wybrać w pozycji 4 sztab numer 5924 Paphos. Wasze zgłoszenie zostanie przekazane do siedziby sztabu i tam zostanie zaakceptowane.

Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z rejestracją kontaktujcie się bezpośrednio z Agnieszką ([email protected]).


foto: Dorota Saran


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!