fbpx

Przez żołądek (i afrodyzjaki) prosto do serca i do…

Nasz szef kuchni skomponował specjalne walentynkowe danie pełne afrodyzjaków – wieczór zaczniecie od posiłku a skończycie na…

Wśród najlepszych naturalnych afrodyzjaków należy wymienić owoce morza, które szczególnie mocno oddziałują na mężczyzn. Podobno ostrygi i krewetki zawdzięczają swoje działanie znajdujących się w nich dużym ilościom fosforu, magnezu oraz cynku, które stymulują wytwarzanie testosteronu.

Czekolada to afrodyzjak, który szczególnie działa na kobiety – w szczególności wtedy, gdy spożywa się ją rozpuszczoną, wraz z truskawkami i odrobinką wanilii. Czekolada niweluje zmęczenie oraz poprawia samopoczucie – dzieje się tak dzięki temu, że stymuluje ona produkcję serotoniny oraz noradrenaliny.

Lubczyk to afrodyzjak i dla niej i dla niego. Zawarte w nim olejki eteryczne, kumaryny oraz żywice rozszerzają naczynia krwionośne, co z kolei doprowadza do pobudzenia. Poprawia zarówno ukrwienie mózgu, jak i narządów płciowych, dodaje witalności. Dawniej stosowano go także jako istotny składnik magicznych wywarów miłosnych.


W walentynkowym posiłku znajdziecie najważniejsze afrodyzjaki: owoce morza. czekoladę oraz lubczyk


Na tegoroczne święto MIŁOŚCI przygotowaliśmy dla was coś specjalnego! LOVE BOX pełen afrodyzjaków – zestaw składający się ze wspaniałego dania głównego oraz pysznego deseru.

Pełnoziarniste tagliatelle z krewetkami, cukinią i lubczykiem oraz czekoladowy pudding z kaszy jaglanej z truskawkami oczarują wasze zmysły i sprawią, że walentynkowy wieczór będzie naprawdę wyjątkowy!

Pospieszcie się z zamówieniami – gotowe danie (jedynie do podgrzania) dostarczymy w poniedziałek rano. Zamówienia przyjmujemy do niedzieli (13.02.2022) do godziny 17:00.

Koszt zestawu (posiłek + deser) to 14€ wraz z dostawą – kupując dwa (i/lub więcej), płacisz o 14% mniej za drugi i/lub następny.

Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu: +357 99486408 (także sms, WhatsApp, Viber), mailem: [email protected] oraz messenger: @fitbox.diet.cy


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!