fbpx
  • Limassol 25'C ☼
  • Nicosia 23'C ☼
  • Larnaca 26'C ☼
  • Ayia Napa 26'C 🌥
  • Paphos 23'C ☼
  • Limassol 25'C ☼
  • Nicosia 23'C ☼
  • Larnaca 26'C ☼
  • Ayia Napa 26'C 🌥
  • Paphos 23'C ☼

Przesyłki z (na) Cypr?

Znaleźliśmy firmę, która z Polski na Cypr (także w drugą stronę) jest w stanie przewieźć wszystko

Zdarza się, że trzeba coś przewieźć. Nie jest to słoiczek marmolady z Polski czy wino z Cypru, ale kanapa czy telewizor. Zdarzają się sytuacje życiowe, kiedy cały dobytek trzeba spakować i przewieźć z Polski na Cypr lub z Cypru do Polski.

Udało nam się skontaktować z firmą, która zajmuje się tego typu usługami. Firma Transportowa Grzegorza Domagały przewoziła na Cypr i z Cypru do Polski już chyba wszystko.

A ile coś takiego kosztuje?

Przewóz spakowanej, ofoliowanej palety typu EURO (1200x800mm) o maksymalnej wysokości 2,5 metra i wadze 900 kg to całkowity koszt 800€ dla osób prywatnych lub 950€ dla firm. Różnica wynika z wysokości opłat dodatkowych w greckich i cypryjskich portach. Paleta jest transportowana od drzwi do drzwi – może zostać odebrana w dowolnym miejscu w Polsce lub na Cyprze i w dowolne miejsce zostanie dostarczona.

Nie wszyscy chcą jednak przesłać paletę.

Firma transportuje także paczki.

Poczta Polska (ale także cypryjska) przyjęła zasadę, że MAKSYMALNE wymiary paczki: długość + obwód (mierzony w innym kierunku niż długość) = 300 cm, przy czym maksymalna długość = 150 cm a maksymalna waga to 20 kg.

W przypadku firmy Grzegorza Domagały maksymalny wymiar paczki to 60x50x60 cm a waga to 30 kg. Całkowity koszt nadania dwóch takich paczek to 140€.

Jak poinformował nas Pan Grzegorz, istnieje także możliwość przetransportowania z Polski na Cypr (lub z Cypru do Polski) samochodu osobowego. Całkowity koszt, wraz z wszelkimi opłatami portowymi i podatkami, przy transporcie od drzwi do drzwi to 2900€.

Firma jest w stanie przewieźć wszystko, no może prawie wszystko – meble, telewizory, urządzenia AGD… W tym wypadku cena transportu ustalana jest indywidualnie z klientem – uzależniona jest nie tylko od wagi ale także od sposobu zapakowania i objętości przesyłki.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie kontaktując się z numerem (+48) 798 748 886


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty