fbpx

Protest właścicieli klubów nocnych

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Stowarzyszenie ośrodków rekreacyjnych (Osika) w pełni popiera planowany protest, ogłoszony przez stowarzyszenie cypryjskich klubów nocnych (Pasyked), które twierdzi, że nie otrzymało odpowiedniej pomocy państwa podczas pandemii Covid-19.

W rozmowie z cypryjską agencją informacyjną we wtorek prezes Osiki, Neophytos Thrasyvoulou, powiedział, że intencją ministerstwa finansów jest wspieranie przedsiębiorstw przez zaledwie 30 tygodni w tym roku, co pokryje tylko około 50 procent rocznych dochodów większości przedsiębiorstw.
Powiedział też, że przez około 60 kolejnych tygodni członkowie jego stowarzyszeń mają zerowe dochody, co oznacza, że ​​szczególnie w tym roku narosły straty i długi z powodu stałych kosztów operacyjnych.

Protest właścicieli lokali odbędzie się dzisiaj przed pałacem prezydenckim w Nikozji.


Zdaniem Thrasyvoulou właściciele lokali rozrywkowym mają problem nie tylko z utrzymaniem lokali, mają realne problemy z utrzymaniem własnych rodzin.

Branża wysyła SOS do rządu, ponieważ nasi członkowie stoją w obliczu eksmisji. Wzywamy Ministerstwo Finansów i Prezydenta do wsparcia naszej kategorii przedsiębiorstw, która ucierpiała mocniej niż inne i pozostaje osierocona

Być może branży uda się cokolwiek wywalczyć, w końcu wybory coraz bliżej…


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!