Prośba o pomoc finansową na organizacje pogrzebu

Zbierane są środki na organizację pogrzebu zmarłego wczoraj Dominika

Wczoraj, Polonia na Cyprze została zaskoczona informacją na temat śmierci Polaka w Pafos. Dziś rano, w mediach społecznościowych pojawił się apel o pomoc finansową w organizacji pogrzebu zmarłego Dominika.

Dominik był osobą pełną życia, zawsze gotową do podjęcia nowych wyzwań. Był prawdziwym żywiołem, którego urok przyciągał do niego wielu przyjaciół. Kochał życie i nie potrafił siedzieć w miejscu. Zawsze gdzieś pędził, gotów odkrywać nowe miejsca i doświadczać nowych przygód. Był człowiekiem, który nie bał się ryzyka, podejmując różne decyzje, które czasem przysparzały mu kłopotów, ale zawsze szedł dalej. Popełnił w życiu wiele błędów których żałował każdego dnia ale zawsze mówił że „lepiej patrzeć z daleka niż cierpieć z bliska”.


Teraz, gdy musimy się pożegnać z Dominikiem, pojawia się ogromne wyzwanie. Jego rodzina i przyjaciele pragną sprowadzić jego ciało do Polski. Jednak koszty związane z przewiezieniem Dominika są znaczące i niestety przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Dominik nie był ubezpieczony wiec z automatu suma rośnie .

Każda kwota, którą możecie wesprzeć zrzutkę charytatywną, przyniesie ulgę rodzinie i przybliży ją do celu sprowadzenia Dominika do domu.

To będzie ostatni gest miłości, jaki możemy okazać naszemu ukochanemu przyjacielowi i członkowi rodziny.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading