Promocja w CTT – GPS gratis!

Wypożyczalnia samochodów CTT Car Rentals z Pafos oferuje swoje usługi na terenie całego Cypru. To kolejna, polecana przez nas wypożyczalnia w której nie będziecie musieli płacić kaucji na czas wynajęcia samochodu. Podczas wypożyczenia samochodu nie spotkają Was żadne dodatkowe niespodzianki i opłaty (nie ma żadnych ukrytych opłat). Jeśli podróżujecie z dziećmi – dostaniecie dla nich foteliki gratis.

Bez znaczenia jest to gdzie chcecie odebrać samochód – pracownik wypożyczalni podstawi Wam go w dowolne miejsce na Cyprze. Zarówno na lotniska w Pafos i Larnace ale także pod hotel czy Wasz apartament.

Jeżeli podczas rozmowy z Agnieszką (polski numer to +48 576 606 064) powiecie, że chcecie skorzystać z promocji portalu, w wypożyczonym samochodzie zostanie zainstalowany GPS całkowicie za darmo! Nie będą Wam wtedy straszne żadne, nawet najmniejsze cypryjskie drogi.

Dzwońcie do naszej rodaczki Agnieszki, ona da Wam specjalną cenę, pod polski numer telefonu (+48) 576 606 064 a jeśli jesteście na Cyprze pod cypryjski numer (+357) 99 18 59 25 lub zapytać ją o wszystko poprzez wiadomość na Facebooku (klikajcie tutaj). Możecie także napisać do Agnieszki maila na adres: agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading