fbpx

Promocja tygodnia: Kefir 1l za 0,80€

Taniej już nie można!

Kefir Polski to innowacyjny produkt dostępny w wygodnej butelce PET. Kefir nazywany jest, podobnie jak maślanka, „napojem bogów”, ponieważ posiada wyjątkowe właściwości odżywcze i dietetyczne, a jego walory doceniali już starożytni. Jest produktem niskokalorycznym, który nie tylko posiada zdolność obniżania poziomu cholesterolu we krwi, ale i hamuje rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych w przewodzie pokarmowym. Wspomaga trawienie i ułatwia wchłanianie wapnia. Obecne zaś w nim witaminy z grupy B i lecytyna wspomagają układ nerwowy w procesach koncentracji, uczenia się i regeneracji komórek. Kefir świetnie komponuje się z młodymi ziemniakami, doskonale gasi pragnienie, przynosi uczucie orzeźwienia i dodaje witalności.

Kefir Polski Mlekovita kupicie w specjalnej cenie 0,80€ za butelkę o pojemności 1 litra w polskim sklepie KERAMOR w Limassol:

 

* - promocyjna cena obowiązuje od 19.02.2018 do 24.02.2018 lub do wyczerpania zapasów; nie ma ograniczeń w ilości zakupionych produktów; znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
Właściciele sklepów zainteresowani sprzedażą polskich produktów w promocyjnych cenach mogą w tej sprawie skontaktować się z firmą Keramor Ltd. 

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!