fbpx

Promocja w Cyfrowym Polsacie

Jeżeli wybieracie się do Polski w najbliższym czasie, warto jest skorzystać z najnowszej ofert Cyfrowego Polsatu i przywieźć dekoder na Cypr. Najlepsza oferta dostępna jest tutaj.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję, która zapewni wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Aż 179 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz serwisy Cyfrowy Polsat GO i HBO GO – wszystko to na start przez trzy miesiące bez opłat, a do tego nowoczesny dekoder EVOBOX PVR już za 1 zł.

W proponowanej najbogatszej ofercie Premium MAX abonenci znajdą:

  • 179 kanałów telewizyjnych (76 w jakości HD) dla całej rodziny, w tym pakiet HBO z najnowszymi hitami filmowymi, kultowymi serialami i najpiękniejszymi produkcjami Disneya oraz pakiet Eleven, zapewniający przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę sport na najwyższym poziomie – najlepszą piłkę nożną oraz wybrane dyscypliny: sporty motorowe, piłkę ręczną, koszykówkę, futbol amerykański, żużel, sporty walki czy Formułę 1®.
  • Serwis Cyfrowy Polsat GO, w którym użytkownicy otrzymają dostęp do ponad 90 kanałów telewizyjnych mobilnie oraz tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek na dekoderze lub na PC, tablecie czy smartfonie.
  • Internetowy serwis HBO GO, umożliwiający nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 700 filmów, 120 seriali i kontrowersyjnych dokumentów znanych z ramówki kanałów HBO.

Wszystko dostępne przez pierwsze trzy miesiące bez żadnych opłat. 

EVOBOX PVR  (tylko teraz z opłatą 1 zł) to wyjątkowy dekoder, który powstał z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników. Najnowocześniejszy dekoder w ofertach platform satelitarnych posiada szereg zalet, które doceniane są zarówno przez abonentów Cyfrowego Polsatu, jak i środowisko profesjonalistów z Polski i całego świata:

  • możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania;
  • wbudowany dysk 500 GB; nowoczesne, intuicyjne menu; wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem;
  • możliwość korzystania z serwisów online, tj. Cyfrowy Polsat GO, HBO GO;
  • szybkie przełączanie kanałów;
  • możliwość odtwarzania plików multimedialnych: wideo, zdjęć i muzyki z pamięci lub dysku USB, a także z serwerów DLNA w sieci lokalnej (LAN);
  • aplikacja MUZO.PRO umożliwiająca dostęp do kilkuset stacji radiowych dostępnych za pośrednictwem Internetu;
  • możliwość zastosowania instalacji jednokablowej z konwerterem Unicable.biurko Image Banner 750 x 300


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!