Promem z Grecji do Larnaki

Koniec z promem z Grecji do Limassol, teraz czas na Larnakę…

Praktycznie nie ma już biletów na nowe połączenie promowe na trasie Grecja – Cypr – Grecja, pozostały już jedynie pojedyncze miejsca…

W sumie dokonano ponad 4300 rezerwacji na pierwsze od lat połączenie z Larnaki do Pireusu. Prom wypłynie z Larnaki 16 razy i jak pokazują dotychczasowe rezerwacje, oprócz pasażerów, przewiezie około 100 zwierząt oraz ponad 1700 pojazdów.

Będzie to pierwsze połączenie promowe łączące Larnakę z Pireusem – do tej pory, od ubiegłego roku, prom pływał do greckiego miasta z Limassol.


W swój pierwszy rejs Daleela wypłynie dzisiaj około 23:00 i, zgodnie z rozkładem, w Grecji zamelduje się w poniedziałek około 8:00.

Jak wynika z wypowiedzi przedstawicieli rządu oraz właściciela promu, umowa na obsługę połączenia Grecja – Cypr – Grecja została podpisana w sumie na 6 lat – przez kolejne 4. sezony połączenie będzie więc kontynuowane.

Nie ma jeszcze informacji, te zapewne pojawią się na początku przyszłego roku, z którego miasta będzie prom pływał w przyszłym roku i w latach kolejnych.

Niestety, połączenie promowe realizowane jest jedynie w okresie letnim – ostatni rejs został zaplanowany na początku września.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading