Prom pływa a biletów prawie nie ma

Wczoraj, po raz pierwszy w tym roku wypłynął prom z Cypru do Grecji. Biletów niestety prawie nie ma.

Pierwszy w tym roku prom na trasie Cypr – Grecja wypłynął wczoraj z Limassol – do Pireusu dotrze jutro rano. Połączenie będzie obejmować łącznie 22 trasy przez całe lato , przy czym ostatni rejs z portu w Limassol będzie miał miejsce 1 września, a powrót 3 września.

Prom Daleela odpłynął z 126 pasażerami i 49 samochodami, 9 motocyklami. Na pokładzie znalazło się także pięć zwierząt.

Połączenie realizowane jest trzeci rok z rzędu.

Niestety, podobnie jak w minionych latach bilety zostały sprzedane praktycznie na pniu – już po kilku godzinach od otwarcia sprzedaży nie było dostępnych biletów na niektóre rejsy. Teraz pewne jest to, że nie znajdziecie biletów na sierpień tego roku.


Z tego co sprawdziliśmy w systemie, można jeszcze kupić bilety dla pasażerów praktycznie na wszystkie rejsy natomiast zakup miejsca dla pojazdów jest praktycznie niemożliwy.

Ceny biletów pozostają praktycznie niezmienione w stosunku do tych z ubiegłego roku, z niewielkimi zmianami w przypadku biletów dla dzieci i opłat portowych.

Cena biletu w obie strony z Limassol do Pireusu w kabinie pierwszej klasy wynosi 147,86 euro za osobę dorosłą i 93,56 euro za dzieci i obejmuje opłaty portowe.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading