Problemy z kupnem biletu LOT

Od początku promocji strona PLL LOT działała jak chciała. Otrzymaliśmy wiele komentarzy na temat jej prawidłowego funkcjonowania – strona nie wytrzymała po prostu obciążenia.

Jak informuje strona internetowa Pasażer.com uruchomiona promocja cieszy się bardzo dużym zainteresowanie, na fanpage’u przewoźnika zaroiło się od komentarzy zgłaszających problem z działaniem. Trudno się dziwić, skoro bilety z Polski na Cypr można kupić już za 399 zł, a z Larnaki do Warszawy za 330 zł!

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Dokonanie jakiejkolwiek czynności na stronie przewoźnika 6 września aż do około godz. 15, było bardzo trudne. Linia tłumaczyła się na Facebooku, że to efekt dużego zainteresowania promocją. Oto jak na zarzuty odpowiada LOT:

Przeciążenie wynikało z gigantycznego obciążenia strony www.lot.com z powodu zainteresowania promocją „Milion biletów w bardzo atrakcyjnych cenach na wszystkie połączenia do Europy, Azji i Ameryki Północnej”. Pomysł ten spodobał się internautom, którzy w tym samym czasie sprawdzali oferty, kupowali bilety itd. Specjaliści od IT w LOT dzisiaj przez cały dzień działali naprawdę na pełnych obrotach.

Na szczęście bilety w promocyjnych cenach nadal możecie kupić. Bilety z Warszawy do Larnaki w cenie 399 zł są dostępne na terminy od 1 listopada 2017 do 31 maja 2018 roku. Jak sami widzicie obejmują zarówno okresy świąteczne, ferie zimowe, majówkę czy pierwszą komunię naszych najmłodszych.

 

Strona internetowa LOT pozostawia wiele do życzenia. Jej funkcjonalność przypomina bardziej strony tanich przewoźników niż regularnych linii lotniczych. System rezerwacyjny przewoźnika jest już mocno przestarzały i zwyczajnie niefunkcjonalny. Brakuje np. możliwości zarządzania rezerwacją po kupnie biletu – nie można m.in. na bieżąco dobierać opcjonalnych usług, np. bagażu rejestrowanego. Wszystko to daje się zrobić jedynie albo podczas zakupu lub dopiero w momencie odprawy. Między tymi momentami pozostaje jedynie call center, które zresztą od jakiegoś czasu jest też ustawicznie bardzo obłożone, a oczekiwanie w kolejce telefonicznej przedłuża się często do 30-40 min.

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading