Prezydent obiecał klimatyzację w szkołach

Prezydent zapowiedział, że w ciągu trzech lat zostaną zainstalowane klimatyzatory we wszystkich szkołach na Cyprze

Obietnicę zainstalowania klimatyzatorów we wszystkich jednostkach szkolnych w ciągu najbliższych trzech lat złożył wczoraj uczniom Prezydent Nikos Christodoulidis, który odwiedził Liceum Acropolis z okazji otwarcia nowej szkoły rok.

W wypowiedziach dla dziennikarzy po wizycie Prezydent powiedział, że „przyjeżdżam dzisiaj do Liceum, aby przekazać wiadomość dotyczącą priorytetów naszego rządu”.

Mówiłem to wiele razy. Edukacja i zdrowie to główne priorytety naszego rządu, zwłaszcza kwestie edukacji, rozumie się wymiar horyzontalny, wpływają one na wszystko, czym rząd się zajmuje – podkreślił.
Jestem tu dzisiaj, aby przypomnieć Państwu, że kiedy obejmowałem swoje obowiązki, moją pierwszą wizytą była szkoła, dlatego będziemy kontynuować ten dialog z Ministrem i urzędnikami Ministerstwa Edukacji, ponieważ zmiany, które już rozpoczęliśmy, do wdrożenia, są ważne.

Zaznaczył, że Minister w najbliższym czasie będzie przekazywał dane w związku z zapotrzebowaniem na klimatyzatory.

Naszym celem jest, jak wspomniałem, zgodnie z obietnicą, którą złożyłem, zakończenie tej sprawy w ciągu najbliższych trzech lat – zaznaczył.

Prezydent podkreślił, że sprawa montażu klimatyzacji w szkołach jest dyskutowana od kilkunastu lat i że ten problem trzeba ostatecznie rozwiązać.

No skoro tak powiedział Pan Prezydent…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading