Prezent na Dzień Dziecka. Nie wiesz, co kupić? Sprawdź, co jest teraz modne!

[spu popup=”17881″][/spu]Dzień Dziecka – prezent dla chłopca, prezent dla dziewczynki

Większość dziewczynek ucieszy się z prezentu w postaci lalki. Ale uwaga, warto wcześniej spytać dziecko, jaka to ma być lalka, bo w sklepach mamy już nie tylko lalki-bobaski czy szmacianki, ale także modnie ubrane Barbie i Steffie, lalki wzorowane na księżniczkach z bajek, czy też upiorne lalki z serii Monster High.

Świetnym prezentem dla chłopca będzie samochód-zabawka – może to być kolejny model pasujący do kolekcji małych samochodzików, zdalnie sterowany samochód na baterie lub pojazd służbowy – policyjny, strażacki, ciężarówka lub karetka. Każdy chłopiec ucieszy się również z elektrycznej kolejki. 

Zabawka edukacyjna to zawsze dobry pomysł na prezent. Jak sama nazwa wskazuje, zabawka taka powinna łączyć w sobie dwie funkcje: edukację i zabawę. Oczywiście inną zabawkę edukacyjną wybieramy dla przedszkolaka, a inną dla ucznia. Młodszemu dziecku możemy sprezentować gry planszowe, puzzle lub klocki (np. zestawy klocków LEGO). Starsza pociecha będzie zadowolona, gdy dostanie model samolotu lub statku do składania albo zestaw kreatywny (np. do tworzenia biżuterii czy malowania witraży). A zarówno młodsze, jak i starsze dziecko ucieszy się z gry komputerowej. Wybierając konkretną grę, zwróćmy uwagę, czy jest ona dopasowana do wieku i płci oraz czy ma wspomniany już walor edukacyjny. Pamiętajcie także, że świetnym pomysłem może okazać się także książka lub komiks.Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading