fbpx

Praca na Cyprze – dodaj swoje ogłoszenie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Coraz więcej osób szuka na Cyprze pracy, coraz więcej firm szuka także pracowników. Uruchomiliśmy nową stronę na której znajdziecie najnowsze oferty pracy lub dodacie wolne wakaty w swojej firmie.

Wciąż chcemy się rozwijać, więcej zarabiać, szukamy nowych wyzwań. Wiele firm poszukuje pracowników a potencjalni kandydaci po prostu o tym nie wiedzą… Postanowiliśmy uruchomić nową platformę dzięki której pracownicy znajdą swoich nowych pracodawców.


Dokumenty trafiają bezpośrednio do pracodawców – my nie mamy do nich wglądu.


Cały proces aplikowania do pracy jest w pełni zautomatyzowany – wystarczy zaledwie klika kliknięć aby potencjalny pracodawca otrzymał Wasze CV. Wprowadziliśmy także dodatkowe ułatwienie dla pracowników – w przypadku gdy pojawi się nowa oferta pracy w interesującej Was branży – dostaniecie o tym informację na maila.

>>> Wszystkie, aktualne oferty pracy znajdują się na stronie https://cypr24.com.pl/

Trochę trudniej mają pracodawcy – administrator strony musi sprawdzić i zatwierdzić ogłoszenie przed jego publikacją, potencjalny ogłoszeniodawca jest wcześniej sprawdzany w taki sposób, aby nie było z nim problemów w przyszłości.

>>> Dodawanie ogłoszeń jest możliwe na stronie https://cypr24.com.pl/dodaj-oferte-pracy/

Dodawajcie swoje ogłoszenia i oferty pracy – warto zawalczyć o swoją przyszłość.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!