fbpx

Poznajemy coraz więcej szczegółów wczorajszego morderstwa

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Okazuje się, że morderca zabił po raz pierwszy jako 15. latek!

Po wczorajszym morderstwie w Ergates koło Nikozji (pisaliśmy o tym tutaj) do mediów wyciekają kolejne, przerażające historie z życia rodziny.

Okazuje się, że wczorajsze morderstwo to nie pierwszy konflikt z prawem dla 59. letniego Costakisa Yiangou (policja ujawniła dane osobowe mężczyzny). Już wieku 15 lat zamordował on 10. letnią koleżankę – spędził wtedy 9 lat w szpitalu psychiatrycznym.


Zarówno rodzina, jak i sąsiedzi, wielokrotnie zgłaszali konieczność umieszczenia mężczyzny ponownie w szpitalu psychiatrycznym. Jak powiedział mediom jego sąsiad, około półtora miesiąca temu próbował utopić swojego młodszego syna.

Zdaniem sąsiadów i znajomych ofiar, praktycznie normą było znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. Każdego dnia, około 4 rano, mężczyzna robił dzikie awantury w domu, bił zarówno żonę jak i pełnoletnich synów.

Prawdopodobnie życie starszego syna uratował sąsiad, który zaalarmowany krzykami wyszedł z domu i kierował się w stronę hałasu. Prawdopodobnie właśnie wtedy morderca go zobaczył i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak powiedział, nikomu nie życzy takiego widoku jaki zastał w mieszkaniu zabójcy.

Czyżby po raz kolejny nie zadziałał cypryjski system prawny?


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!