Powstanie nowy parking

W ścisłym centrum Larnaki powstanie nowy publiczny parking, który ma rozwiązać problemy mieszkańców i przyjezdnych

Nowy miejski parking będzie zlokalizowany przy alei Grigoris Afxentiou w Larnace, w pobliżu apartamentowca DIPA – zostanie uruchomiony do końca 2023 roku.

Utworzenie parkingu pomoże, ale także w dużym stopniu rozwiąże problem parkowania w centrum miasta – poinformowała w komunikacie gmina Larnaka.
W trakcie realizacji jest kolejny projekt, który radykalnie zmieni wizerunek miejskiego centrum handlowego miasta i skutecznie będzie służył codziennemu życiu mieszkańców

Parking, który pomieści 95 samochodów, znajduje się w centrum Larnaki, w pobliżu centralnego placu ALKI – Akropolu i wejścia do miejskiego centrum handlowego.

W swoim oświadczeniu gmina Larnaka zauważyła, że ​​na terenie tego nowego parkingu wyburzono kilka budynków, które do niedawna były przedmiotem długotrwałego problemu dla nadmorskiego miasta. 

Dodatkowo równolegle do trasy chodnika powstanie „zielony korytarz”, tworzący zacienioną i chłodną strefę dla kupujących, obejmujący dwa główne wejścia i wyjścia dla pieszych z i na parking.

Tymczasem po jednej stronie drogi powstanie mała „zielona przestrzeń” z trawą i drzewami, a wzdłuż dwóch pozostałych granic na całej jej długości powstanie coś w rodzaju zielonego „ogrodzenia”.

Tylko czy te 95 miejsc parkingowych wystarczy?

SeoHost.pl

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!