fbpx

Portal szczepień padł – dziś ponownie osoby w wieku 35 i 36 lat

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ostatnimi czasy portal szczepień ma problemy techniczne – wczoraj działał zaledwie 15 minut.

Ministerstwo zdrowia poinformowało w czwartek wieczorem, że portal szczepionkowy wróci do internetu w piątek, 7 maja o godzinie 7.30 i będzie otwarty do 20:00 dla osób w wieku od 35 do 36 lat.

Jeśli chodzi o grupę wiekową 33-34, która początkowo miała rejestrować się w piątek, ministerstwo poinformowało, że dokładny termin spotkań w tej grupie wiekowej zostanie ogłoszony dzisiaj.

Pomimo ostatnich aktualizacji, portal szczepień nie został uruchomiony w czwartek z powodu problemu technicznego – system nie działał przez cały dzień,


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!