fbpx

Ponownie można zapisać się na szczepienie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych rocznikach, które będą uprawnione do rejestracji na portalu szczepień.

Od poniedziałku 7 czerwca od godziny 7:30 do wtorku,8 czerwca do godziny 17:30 portal będzie czynny dla osób w wieku 23-27 lat, w środę, 8 czerwca, od godziny 7:30 do czwartku do godziny 17:30 portal będzie dostępny dla osób w wieku 18-22 lata.

W piątek 11 czerwca o godzinie 7:30 portal otworzy się dla osób powyżej 40. roku życia – będzie czynny do soboty do godziny 17:30.

Przypominamy, że równolegle ze szczepieniami w Centrach Szczepień podawanie szczepionki AstraZeneca jest kontynuowane w klinikach lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wyrazili zainteresowanie, dla wszystkich w wieku powyżej 20. lat.


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.
Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!