fbpx

Pomylili się? Gwałtu nie było?

Minister zdrowia Constantinos Ioannou nakazał przeprowadzenia dochodzenie w sprawie pięciomiesięcznej córeczki o której lekarze powiedzieli, że została zgwałcona. Ich zeznania doprowadziły do aresztowania 22. letniego ojca dziewczynki. Teraz, inni lekarze twierdzą, że ich poprzednicy mogli się pomylić i żadnego gwałtu nie było!

22. latek został aresztowany po wizycie w szpitalu dziecięcym Makarios w Nikozji, do którego matka zabrała niemowlę po tym, jak zauważyła stan zapalny w jej okolicy narządów płciowych. Podobno powiedziała policji, że poszła do pracy i zostawiła córeczkę samą z ojcem. Po powrocie zauważyła stan zapalny, a ojciec dziecka powiedział, że powinna zabrać ją do szpitala. Tam została zbadana przez trzech lekarzy, pediatrę, ginekologa i patologa Eleni Antoniou, z których wszyscy doszli do wniosku, że została wykorzystana seksualnie.

Dyrektor szpitala Makarios, Andreas Neophytou, powiedział, że dziewczynka nie miała głębokich urazów lub krwotoków, a jedynie w okolicy narządów płciowych wystąpił stan zapalny. Były patolog stanowy Marios Matsakis podzielił to zdanie, mówiąc, że wszystko jest możliwe”z wyjątkiem gwałtu”, ponieważ, jak powiedział, w tak młodym wieku dziecko doznałoby poważnych obrażeń, czego nie stwierdzono. Faktem jest jednak to, że dziecko miało rozerwaną błonę dziewiczą.

Ojciec dziecka nadal znajduje się w areszcie policyjnym, ale zaprzecza wszelkim nadużyciom. Matka powiedziała policji, że dziecko mogło zostać zranione, gdy ojciec zmieniał pieluszkę. Neophytou nie wyklucza, że ​​przerwanie błony dziewiczej mogło być spowodowane mogła być spowodowana “intensywnym czyszczeniem” lub w inny sposób. Dodał, że niektóre dzieci rodzą się już z uszkodzoną błoną dziewiczą.

Wszystko wskazuje na to, że lekarze się pomylili a niewinny ojciec dziecka siedzi w więzieniu. Minister zdrowia oświadczył, że jakiekolwiek nowe informacje będą przekazywane dopiero po zakończeniu badań.

[bar group=”818″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!