fbpx

Pomagaj WOŚP na różne sposoby

Wrzucić pieniądze do puszki, wziąć udział w jednej z tysięcy orkiestrowych aukcji, zrobić przelew, wysłać SMS-a. Możliwości, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest wiele. Jak możesz przyłączyć się do zbiórki? Sprawdź w naszym poradniku.

My oczywiście zapraszamy Was do odwiedzenia jednego z naszych finałów, oto mapka:

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórki uliczne. Za pośrednictwem Allegro można wziąć udział w jednej z orkiestrowych aukcji. Polecamy między innymi aukcje zorganizowane przez nasz cypryjski sztab (zobacz je tutaj). Można dokonać także bezpośredniej wpłaty na finałowy rachunek bankowy:

BREXPLPWMBK PL

90 1240 1037 1111 0010 7046 7977

Jest to numer konta dla 26. Finału WOŚP, przez cały rok wpłat można dokonywać na inny rachunek bankowy. Wszystkie informacje można znaleźć tutaj.

Na stronie Siemashop.pl można kupić orkiestrowe gadżety, w ten sposób wspierając akcję. Na stronie siepomaga.pl można dorzucić się do “wirtualnej skarbonki” WOŚP lub założyć własną. Darowiznę można wpłacić także na stronie WOŚP za pomocą systemu PayU. Na wspieram.to tworzone jest Wirtualne Serce WOŚP, a za pomocą specjalnych stron internetowych prowadzona jest zbiórka bitcoinów (tutaj i tutaj).

Wszystkie informacje na temat wspierania Orkiestry można znaleźć na stronie internetowej: https://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!