fbpx

Polskie produkty prosto do domu

Tez tak macie, że w domu układacie sobie w głowie listę zakupów a po wejściu do sklepu o wszystkim zapominacie i nie wiecie co kupić? Albo chcecie kupić na przykład maślankę i za nic w świecie nie możecie jej znaleźć w sklepie internetowym bo jest inaczej zapisana?

Jest idealne wyjście z tej sytuacji – idealne w chwili obecnej w czasie trwających ograniczeń w poruszaniu się. Bo jak mieszkaniec Pafos ma zrobić zakupy w polskim sklepie KERAMOR skoro nie może opuścić swojego miasta?

ZAMÓWIENIA TELFONICZNE – 963 63 074

Naszym zdaniem, KERAMOR wpadł na genialny pomysł – oprócz sprzedaży typowo przez sklep internetowy można zamówić także przez telefon. Pracownicy nie tylko podpowiedzą co warto kupić, co jest w specjalnej promocji ale także pomogą w wyborze odpowiednich składników na konkretną polską potrawę.

Bo przecież dla większości z nas mąka to mąka, a że jest ich kilka rodzajów każda przeznaczona do czegoś innego to już zupełnie nas nie interesuje – choć powinno. Podobnie jest chociażby z makaronami, wędlinami, musztardami czy sałatkami w słoikach. Na zdjęciach w internecie wszystkiego nie zobaczymy a “żywy” sprzedawca podpowie czy dana sałatka jest słodka czy kwaśna, musztarda ostra czy łagodna i która Krakowska jest lepsza. A wierzcie nam na słowo – wybór jest olbrzymi.
Podobnie jest zresztą z mlekiem, wodą mineralną czy przyprawami.

DOSTAWY W LIMASSOL I PAFOS GRATIS

Równie ważne jest także to, że przy zamówieniach powyżej 20€ zamówienie dostarczane jest wprost do domu za darmo. W chwili obecnej dostawy realizowane są jedynie w Limassol i Pafos, ale prawdopodobnie już niebawem będą realizowane na terytorium całego Cypru.

Powiedzcie sami, po co się męczyć z noszeniem zakupów skoro pracownik firmy podjedzie pod dom i je Wam dostarczy? Zapłacicie przy odbiorze kartą płatniczą lub gotówką.

Skorzystacie?


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!