Polskie biuro podróży zawiesza działalność

Neckermann – biuro podróży anulowało wszystkie planowane na środę, wstrzymano też na 48 godzin sprzedaż jakichkolwiek nowych rezerwacji.

Tak jak przewidywaliśmy sytuacja polskiego biura podróży nie jest wesoła – wprawdzie zapewnia ono, że wszystkie należności za hotele, transfery lotniskowe czy loty są na bieżąco regulowane jednak ich kooperanci nie wieżą w zapewnienia spółki córki bankruta.

Na szczęście biuro nie wysyłało dużo klientów na Cypr – w ich ofercie można jednak znaleźć oferty praktycznie wszystkich cypryjskich hoteli. Wiemy, że na Cyprze przebywa aktualnie kilkadziesiąt osób z Polski, które kupiły podróż z Neckermannem.

Sytuacja w większości destynacji wakacyjnych, w których przebywają Klienci Neckermann Polska nabrała nowej dynamiki. Komplikacji uległa sytuacja w niektórych hotelach, na lotniskach, firmach transportowych i miejscowościach wakacyjnych, spowodowana koniecznością repatriacji przez brytyjskie władze do Wielkiej Brytanii kilkuset tysięcy turystów z powodu upadku brytyjskiej firmy Thomas Cook PLC poinformował w oświadczeniu prezes firmy Maciej Nykiel

Mamy nadzieję, że sytuacja wróci do normy i goście przebywający na Cyprze nie będą musieli przerywać swojego odpoczynku.

[bar group=”810″]


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading