Polski obiad z dostawą za 8€

Jak często zamawiacie do domu (biura) posiłek? Kilka razy w miesiącu z całą pewnością. A jak często zamawiacie polski obiad składający się z zupy oraz drugiego dania? Z całą pewnością rzadko – na Cyprze nie jest to praktycznie możliwe.

Polskie, domowe obiady możecie zamówić wprost do domu lub miejsca pracy. Jest to pełnowartościowy, dwudaniowy obiad, spakowany w wygodne pudełka, które można włożyć do mikrofalówki.


Każdy zestaw składa się z zupy dnia (codziennie innej) oraz drugiego dania. W menu królują polskie dania – zwykłą pizzę czy souvlaki można zamówić praktycznie wszędzie.


Zestaw obiadowy kosztuje 8€ wraz z dostawą pod drzwi. Istnieje możliwość zamówienia oczywiście wersji wegańskiej posiłku. Zamówienia przyjmowane są zarówno na cały tydzień jak i na konkretne dni tygodnia.

Zamówienia na posiłki przyjmowane są telefonicznie (także WhatsApp) pod numerem (+357) 99 48 64 08 a także mailowo: info@fitboxdiet.com.

Oto menu na najbliższy tydzień (na kolejne tygodnie będziemy publikować w każdą środę):

W przypadku wykupienia abonamentu miesięcznego (gwarantujemy, że zestawy posiłków się nie powtórzą) zastosowany zostanie rabat.

Obiady dostarczane są gratis w Limassol i jego okolicach.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading