Polski hotel w Pafos

Pomimo pandemii i toczącej się wojny wielu Polaków myśli o wakacjach i upragnionym odpoczynku. Oprócz oczywistych wymagań takich jak słoneczna pogoda I ciepłe morze, istotne są także cena, jakość pokoi, lokalizaja, atrakcje dla dzieci i dla niektórych możliwość dogadania się w hotelu po polsku. Dla tych którzy wybierają się do Paphos polecamy zlokalizowany w centrum miasta 4 gwiazdkowy Mayfair Hotel Garden. Hotel Mayfair oferuje dwa duże baseny zewnętrzne, mini aqua park dla dzieci, restauracje, bary przekąskowe, a także sports bar w którym można zrelaksować się przy zimnym drinku, oglądając wydarzenia sportowe na dużych ekranach.

W pobliżu hotelu znajduje się największe w Paphos centrum handlowe Kings Avenue Mall, tętniąca życiem nadmorska promenada, port ze średniowiecznym zamkiem a także muzeum archeologiczne. Łatwo też można dostać się z hotelu do starego miasta w Pafos. Odległość od plaży wynosi 800 metrów, spod hotelu codziennie kursuje autobus. Dla osób chcących poznać życie nocnne w Pafos, położenie hotelu jest doskonałe, ponieważ to tzw. “Bar Street” można dostać się na piechotę.

W sezonie zimowym 2021/2022 hotel Mayfair przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu może zaoferować turystom nowoczesne, świeżo wyremontowane pokoje, wyposażone w nowoczesny system klimatyzacji.

Hotel proponuje swoim gościom masę atrakcji w ciągu dnia i wieczorem – koncerty, konkursy, różnego typu aktywności dla dzieci I dla dorosłych. Dzięki bogatej ofercie skierowanej do najmłodszych gości, rodzice mogą spokojnie wypocząć i nacieszyć się swoim wolnym czasem. Na terenie hotelu znajduje się salon gier dla dzieci, pokój zabaw , a także za dodatkową opłatą można wynająć prywatną opiekę dla maluchów.

Dla tych z naszych rodaków, którzy pewniej się czują mając w pobliżu kogoś kto mówi po polsku I może w każdej chwili pomóc czy podpowiedzieć coś na temat tego co warto zobaczyć w Pafos, dobra informacja – w hotelu Mayfair pracują osoby z Polski.

I teraz a propos ceny, Hotel Mayfair proponuje specjalną zniżkę dla turystów z Polski!

Ze specjalnym kuponem LATO2022 polscy turyści mogą zarezerwować swoje wakacje na stronie hotelu z 10% zniżką! Podczas dokonywania rezerwacji na stronie https://mayfairhotelgardens.com/ w okienku Booking Code należy wpisać nazwę kuponu a zniżka zostanie automatycznie naliczona.

W przypadku dodatkowych pytań na temat pobytu, rezerwacji, cen można wysłać PO POLSKU na adres email sales@mayfairhotel.com.cy.

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading