fbpx

Polskie smaki w LIDL’u

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

W cypryjskim LIDL’u były już dni włoskie, francuskie czy hiszpańskie – czas na Europę Wschodnią.

Już w najbliższy czwartek, 18.03.2021 roku, LIDL wprowadzi specjalną ofertę smaków Europy Wschodniej. W gazetce promocyjnej znajdziemy dziewięć produktów pochodzących z naszego regionu, w tym trzy z Polski.


Jak widzicie na grafice, z polskich smaków, dostępne będą golonko, kiełbasa śląska oraz gołąbki. Oprócz nich, w gazetce wyeksponowano także węgierską pizzę oraz salami.

Jak udało nam się ustalić, pod marką KULJANKA kryje się wiele znanych, nie tylko w Polsce, firm. Dla LIDL’a produkują między innymi Balcerzak, Olewnik czy Tarczyński.

Prawdopodobnie jest to na razie próbna sprzedaż “naszych” wyrobów w cypryjskim LIDL’u – marketingowcy chcą po prostu sprawdzić czy “nasze” smaki będą się na Cyprze sprzedawać.

W innych krajach, LIDL pod marką KULJANKA sprzedaje już od dawna. Można kupić między innymi zupy w puszkach (soljanka, barszcz, gulaszowa) a także pierogi, inne rodzaje kiełbas (Krakowska), gotowe dania w słoikach (fasolka po bretońsku, gołąbki) oraz przyprawy (Kucharek i Winiary).

Dajcie nam znać czy w Waszym sklepie można kupić także inne polskie produkty w LIDL’u.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!