fbpx

Polski auto service otwarty po wakacyjnej przerwie

Jak sami doskonale wiecie, sierpień jest miesiącem w którym większość warsztatów samochodowych jest zamknięta z powodu przerwy urlopowej. Podobnie było z polskim warsztatem w Limassol. Na szczęście (lub z innego punktu widzenia nieszczęście) urlopy kiedyś się kończą i trzeba wrócić do pracy…

Polski warsztat samochodowy w Limassol ponownie otwiera swoje podwoje i zaprasza do korzystania ze swoich usług. Pamiętajcie, dogadacie się tam po polsku!

Wykonacie w nim wszystkie niezbędne naprawy mechaniczne, przeglądy, diagnostykę samochodową a także naprawy blacharskie i lakiernicze. Co ciekawe, jak zapewnia nas przedstawiciel firmy, bardzo drogie na Cyprze części samochodowe importowane są z innych krajów (w tym z Polski) bezpośrednio od tamtejszych autoryzowanych dilerów, dzięki czemu można zaoszczędzić kilkadziesiąt euro na samych częściach.

Jak znaleźć warsztat? Wystarczy skontaktować się telefonicznie z Bartkiem (967 39 272) i ustalić szczegóły oraz termin kiedy mechanicy będą mogli naprawić Wasz samochód.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!